Ödeme İşlemleri

Sitemizde üç farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ödemeyi kredi kartınızla, havale/eft veya kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.

 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır.

Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler direkt ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

Bilgilerinizin güvenliği için sistemlerimiz donanımsal ve yazılımsal olarak en güncel teknolojiler kullanılarak her türlü tehdite karşı korunmaktadır. Sistemlerimizde periyodik olarak güvenlik testleri yapılmaktadır.

Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleride yapılabilmektedir.

Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.

 

TAKSİTLİ ÖDEME

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarına taksit imkanı sunulabilmektedir.

Taksit imkanı sunan bankalar ve taksit sayıları ödeme sayfasında seçeneğinize sunulmaktadır.

Taksitlendirilen vadelere göre bankaların almakta olduğu vade farkı tutarları ürün bedeli üzerine eklenerek ödeme sayfasında gösterilmektedir. Vade farkı oranları bankalara göre değişiklik gösterebilmekte ve bankalar zaman zaman bu oranlarda değişiklik yapabilmektedir.

Belirli taksit sayıları için bankalar ile yapılan anlaşmalara göre peşin fiyatına taksit yapılabilmekte, ek bir komisyon alınmadan ödeme taksitlere bölünebilmektedir.

 

HAVALE/EFT ÖDEME

Havale ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tarihinizden itibaren en geç 24 saat içerisinde havale yapmanız

gerekmektedir.

Havale bilgilerimiz;

Türkiye İş Bankası Esenler Şubesi (Şube Kodu:1098) Hesap No: 0339405

IBAN: TR77 0006 4000 0011 0980 3394 05 Aziz Şahin Dijital Baskı Ayakkabı Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

 

KAPIDA ÖDEME

80TL - 500TL arasındaki siparişlerinizde kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği size sunulacaktır.

Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak 80TL - 100TL arası 5,9TL , 101TL - 500TL arası 7,67TL kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. İade işlemlerinde hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartı ve nakit ödeme kabul edilmektedir.

Kapıda ödeme seçeneğiyle alınan ürünlerin iadesi 14 (ondört) gün içinde iade adresimize gönderilerek yapılabilir. Kapıda ödeme ile alınan ürünlerin tutar iadesi dogiye.com da kullanılabilen iade kredisi olarak müşteri hesabına yüklenmektedir. İade tutarının banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR